MIĘDZYGMINNE SKŁADOWISKO ODPADÓW KOMUNALNYCH

Aktualności

Dzień Otwarty ZZO 09.09.2018r.

    Dnia 9 września 2018 roku odbyła się III edycja reaktywowanego Dnia Otwartego.  

     Dzień Otwarty miał wymiar festynu rodzinnego, na który przybyło blisko 800 gości. Czas umilał występ młodych artystów.  Przygotowano mnóstwo atrakcji z licznymi nagrodami m.in. Grę Terenową,  zabawę „Szalona śmieciarka”, "Sortowanie surowców na czas", "Szybkie i sprawne przygotowanie surowców do wyrzucenia". W trakcie prowadzona była loteria z ciekawymi i cennymi nagrodami. 

Wśród najmłodszych największym zainteresowaniem cieszyły się bańki mydlane oraz 'balonowe cuda' wykonywane przez Klauna KUKI.

Kolejną atrakcję stanowiła możliwość zapoznania się ze sprzętem komunalnym firmy zewnętrznej, wozem Straży Pożarnej oraz wejściem do kabiny do przerzucarki kompostu.

Nie zabrakło oczywiście słodkiego poczęstunku i innych pyszności.

Podczas festynu rozstrzygnięto konkurs "Aluminiowa Góra Puszek". Łącznie zebrano 1192 kg puszek. Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych: Przedszkola i Szkoły Podstawowe. W kategorii Przedszkoli pierwsze miejsce zdobyło Przedszkole nr 1 im „ Jana Brzechwy” w Wągrowcu, a w kategorii Szkoły Podstawowe: Szkoła Podstawowa w Oleśnicy. Ponadto wyłoniono Zwycięzców w kategorii indywidualnej spośród Przedszkoli jak i spośród Szkół Podstawowych.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Sponsorów:

 

Galeria

Powrót