MIĘDZYGMINNE SKŁADOWISKO ODPADÓW KOMUNALNYCH

Aktualności

DZIEŃ OTWARTY ZZO 04.09.2022r.

Dnia 04 września 2022 roku na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Toniszewie odbył się Dzień Otwarty, zorganizowany w formie festynu rodzinnego.Festyn cieszył się wielkim zainteresowaniem.Przybyło blisko 700 osób. Czas umilał występ młodych artystów. Przygotowano mnóstwo atrakcji z licznymi nagrodami m.in. ,,Szalona śmieciaraka" "Sortowanie surowców na czas'', ''Konkurs plastyczny oraz Test wiedzy o odpadach.W trakcie prowadzona była loteria z ciekawymi nagrodami.

Wśród najmłodszych największym zainteresowaniem cieszyły się bańki mydlane, malowanie twarzy, tatuaże,balony, oraz wata cukrowa.

Nie zabrakło oczywiście słodkiego poczęstunku i innych pyszności.

Podczas festynu rozstrzygnięto konkurs " Aluminiowa Góra Puszek". Łącznie zebrano 1197 kg puszek. Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych: Przedszkola i Szkoły Podstawowe. W kategori Przedszkoli pierwsze miejsce zdobyło Przedszkole nr 6 im ,, Czerwonego Kapturka"w Wągrowcu , w kategori szkoły Podstawowe: Szkoła Podstawowa w im. Władysława Reymonta w Lipiej Górze. Ponadto wyłowiono zwycięzców w kategorii indywidualnej spośród Przedszkoli jak i spośród Szkół Podstawowych.

 

Powrót